Kişiye Özel Taşlı Nakışlı Gelin Bride Sabahlık | Ceremonist

Teslimat Politikası

 1. Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 2. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür. 
 3. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz. 
 4. Alıcı kargo paketine yazılması için cep telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.
 5. Kargolarımız UPS Kargo, Yurtiçi Kargo,   Aras Kargo,    DHL,  sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. 
 6. Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.
 7. Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.
 8. Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorumluluğunda değildir.
 9. Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.
 10. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.
 11. Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır.
 12. Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir. 
 13. Yurtdışı gönderilerde ise fiyat bilgilerinin yanında süreler yazmaktadır. Yurtdışı gönderilerde bazen olumsuz hava koşulları, son yıllarda sık yaşanan yanardağ patlamaları, gümrük kontrolleri kargonun ulaşma süresini uzatmaktadır. Bunu önceden dikkate alınız. 
 14. Gümrük işlemleri kargo firmasına teslim edilirken prosedür firmamızca tamamlanır. 
 15. Türkiye sınırlarından çıkan kargonun gümrük işlemleri tarafımızca yapılmasına rağmen bazen ulaşan ülke gümrüğünde incelemeye tabi tutularak vergi çıkartılabilir. Bu durumda www.ceremonist.com ile ödeme yapmadan irtibat kurunuz. Bu durumlardan firmamız sorumlu tutulamaz. 
 16. Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

CEREMONIST