Kişiye Özel Taşlı Nakışlı Gelin Bride Sabahlık | Ceremonist

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Satış şekillerimiz arasında “Kapıda Ödeme” yer almamaktadır. Siparişin tamamlanması için ödemenin hepsinin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir.

Siparişleri sadece yazılı şekilde oluşturabilirsiniz. (+902323320878) nolu Whatsapp hesabına yazarak veya @ceremonist instagram hesabına DM’den  yazarak  siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Whatsapp veya instagram üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz ile ilgili sözlü olarak iletişime geçemezsiniz. Daha önceki tecrübelerimize istinaden siparişinize ait tüm bilgilerin yazılı olarak iletilmesi gerekmektedir.

Türkiye için;

Siparişiniz onaylandıktan (ödeme geldikten) sonra en fazla 7 iş günü içinde siparişiniz kargo firmasına “Alıcı Ödemeli” olarak teslim edilecektir. Kargo firması 1-3 iş günü içinde tarafınıza ulaştırmaktadır.

Diğer Ülkeler için;

Siparişiniz onaylandıktan (ödeme geldikten) sonra en fazla 7 iş günü içinde siparişiniz kargo firmasına teslim edilecektir. Web sitesinde adresinize göre belirtilen ve seçtiğiniz nakliye şekline göre belirtilen sürelerde tarafınıza ulaştırılacaktır.

Şiparişleriniz ödeme işlemi tamamlandıktan sonra sisteme işlenerek üretim sürecine dahil olur. Bu sebebten dolayı isteklerinize istinaden üretilen siparişlerinizin iptal edilmemektedir.

Unutmayın ki bu siparişler sadece sizin isteklerinize göre baştan üretilmektedir.

Böyle bir durumla karşılaştığınız için öncelikle çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bununla birlikte hemen siparişinizi oluşturduğunuz platfromdan bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Sizi mağdur etmeden en kısa sürede gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

Sabahlıklarımızın önü açık ve kuşakla bağlanarak kapandığından beden ile ilgili problem yaşanmamaktadır. Normal elbise bedeninizi referans alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.