Kişiye Özel Taşlı Nakışlı Gelin Bride Sabahlık | Ceremonist

Biz Kimiz?

ÖZLEM ÇIRPAN

     İzmir’de doğmuş, lise hayatını İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJ’inde tamamlamıştır. Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi bölümünü okuduktan sonra Avustralya Victoria Univercity MBA – Bussiness Administration tamamlamıştır. Takip eden yıllarda gıda, kırtasiye, lojistik, demir-çelik ve organizasyon sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarında yönetici ve üst düzey yönetici olarak kariyerine devam etmiştir.

     2015 yılında Londra’da Ceremonist markasının düğün organizasyonu sektörüne doğmasını sağlamıştır. Çeşitli ve önemli organizasyonlardan sonra İzmir’de 2016 yılında Kişiye Özel Ürünler üreten tekstil ve organizasyon atölyesini kurmuştur. Şu an ürünlerini Türkiye pazarına sunmakla beraber özellikle İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Avusturya ve Amerika gibi ülkelere sipariş üzerine üretip ihraç etmektedir.

     Evli ve 2 çocuk sahibi olan Özlem ÇIRPAN, “Unutulmaz Anılar Atölyesi, Ceremonist” sloganıyla yola çıkardığı ürün gamını her geçen gün arttırarak, müşteri anılarında en güzel yere sahip olmayı hedeflemektedir.